انتخاب استایل

چیدمان خود را انتخاب کنید

الگوی رنگ

درباره ما

درباره موسسه کنکوری ۲۰ بدانید

بسم رب العلم

خدای را شاکریم بار دیگر و این بار از تریبون محترم موسسه کنکوری ۲۰ و انتشارات گندم در خدمت تمام ره پویان علم و دانش، نوجوانان و جوانان سازنده ایران زمین هستیم. موسسه کنکوری۲۰ و انتشارات گندم مجموعه ای از مدرسین و مشاوران تحصیلکرده و رتبه برتر این کشور هستند که دست به دست هم داده اند تا دانش و توانایی خود را در خدمت نوجوانان جویای علم این مرز و بوم قرار دهند و تمام توانشان را برای تربیت نسل سازنده ایران به کار ببرند.

اما ذکر چند نکته:

۱٫تمام مدرسان موسسه از رتبه های برتر کنکور و دانش آموختگان بهترین دانشگاههای کشور و جز نخبگان هستند و درس هایی را تدریس می کنند که در آن به درجه استادی رسیده اند.

۲٫مشاوران برتری وظیفه مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی را برای دانش آموزان و داوطلبان ارجمند  دارند که مطالعات فراوانی در مشاوره داشته اند و دانش آموزان و رتبه های برتری را تحویل دانشگاههای با کیفیت کشور داده اند.

۳٫تمام مشاوران و مدرسان از فیلترهای سخت گزینش عبور کرده اند و خود سابقه سالها تدریس و مشاوره داشته اند.

۴٫تنها هدف مجموعه ما فروش و درآمد زایی نیست و دلیل این مدعا هم همین بس که با مدارک تحصیلی بی نظیر،همکاران ما می توانستند در بخش هایی مشغول به کار شوند که درآمدهایی بس بالاتر داشته باشند.

۵٫نحوه تدریس مدرسان برای انواع سلیقه ها در نظر گرفته شده و فقط مربوط به کنکور سراسری نیست و دانش آموزان عزیز برای یادگیری پایه ای و شرط معدل هم می توانند از این مجموعه های آموزشی استفاده کنند.

۶٫در ابتدای کار به دلیل درخواست و تقاضای بیش از حد داوطلبان رشته علوم تجربی و ریاضی،مجموعه آموزشی این رشته تقدیم شما می شود،اما در آینده نزدیک مجموعه های آموزشی مربوط به رشته هایی همچو رشته ادبیات و علوم انسانی نیز در معرض ارائه قرار خواهد گرفت.

۷٫مجموعه انتشارات گندم افتخار دارد به عنوان اولین تیم مشاوره در کشور تیم مشاوره و برنامه ریزی تخصصی برای رشته های ادبیات و علوم انسانی،زبان و هنر در اختیارقرار دهد تاداوطلبان این رشته ها با فراغ بال بتوانند از مشاوره تخصصی بهره مند گردند.

مخاطبان گرام،دوستان عزیز،همراهان محترم،دانش آموزان و داوطلبان ارجمند و خانواده های فرهیخته تاکید می کنیم که تمام تلاش مجموعه کنکوری۲۰ و انتشارات گندم ارائه مجموعه در خور برای موفقیت دانش آموزان محترم بوده و افرادی در این راه قدم پیش نهاده اند که خود در این مسیر بوده و این راه را با موفقیت طی کرده و افراد بسیاری را برای موفقیت در این طریق راهنمایی کرده اند.

اما مهمترین نکته این است که ما بدون حمایت و همراهی شما نمی توانستیم این امر خطیر را شروع کنیم و اکنون نیز نیازمند نقد،پیشنهاد و حمایت های شما هستیم و همواره می گوییم :

ما بدان همت عالی نتوانیم رسید         هم مگر پیش نهد لطف شما گامی چند